Stomatologia

Szanowni Państwo,
w imieniu Przewodniczącej Komisji Stomatologicznej ORL w Rzeszowie lek. dent. Małgorzaty Hałdys mamy zaszczyt zaprosić na XIX Podkarpacką Konferencję Naukowo - Szkoleniową Lekarzy Dentystów, która odbędzie się w dniach 9-10.02.2024 r. w Hotelu Rzeszów w Rzeszowie.

Informacje również dostępne na stronie https://ksoil.rzeszow.pl

Szkolenia RTG .

Przypominamy że szkolenia RTG ważne w dniu 23 09 2019 mają przedłużoną ważność do 23 09 2024. Ponowne wykonanie takiego szkolenia nie przedłuży jego ważności poza datę 23 09 2024. Po tym terminie konieczne będzie wypełnienie obowiązku edukacyjnego dla osób wykonujących zdjęcia rtg na nowo. Będzie na to 5 lat . Nie będzie konieczny egzamin kończący szkolenie .

W złączeniu opinia prawna określająca stan prawny. (do pobrania na dole strony)

Z poważaniem

Dariusz Paliga


https://www.facebook.com/ksoilrzeszow - Nowa strona Komisji Stomatologicznej na FB.

Strona dla lekarzy dentystów http://ks.rzeszow.pl (skład komisji, komunikaty, dokumenty, materiały naukowe).

 

Komisja Stomatologiczna zwraca się z prośbą do lekarzy stomatologów o dodawanie się do listy mailingowej Komisji stomatologicznej pod adresem: ks.oil.rzeszow@gmail.com.

Baza ta służyć będzie bieżącemu informowaniu lekarzy stomatologów o aktualnym wykazie szkoleń i konferencji organizowanych przez Komisję Stomatologiczną Oil w Rzeszowie.
W treści maila prosimy podawać: imię i nazwisko, numer PWZ oraz dane kontaktowe (aktualny adres e-mail do korespondencji).

Skład Komisji IX kadencji (2022-2026):

  1. Blajer Jerzy
  2. Błotnicki Maksymilian
  3. Cynk Grzegorz
  4. Czurczak Artur
  5. Eichberger Piotr
  6. Gałan Kacper
  7. Hałdys Małgorzata - Przewodnicząca
  8. Kicińska Anna
  9. Kołodziej Dziurzyńska Anna
  10. Konieczna Elwira
  11. Kożak Beata
  12. Kruszyński Krzysztof
  13. Maksymowicz Radosław - Wiceprzewodniczący
  14. Michniewska Szawica Elżbieta
  15. Musialik Krzysztof
  16. Nowak Grzesiuk Alina - Sekretarz
  17. Ornat Barbara
  18. Paliga Dariusz - Wiceprzewodniczący
  19. Paluszkiewicz Małgorzata
  20. Rodzińska Małgorzta
  21. Rzepka Renata
  22. Wicijowska Szwagiel Anna
  23. Wnęk Pieniak Barbara
  24. Wojnar Joanna
  25. Zieliński Rafał