Zdrowie i życie po COVID-19

Data wydarzenia: 26.06.2021

 

Dzień dobry,

 

Mamy przyjemność poinformować o wyjątkowym wydarzeniu - konferencji "Zdrowie i życie po COVID-19" oraz koncercie Medycy Medykom, który odbędzie się w dniu 26 czerwca 2021 r.


Wydarzenie na celu podsumowanie okresu pandemii, wypracowanie rozwiązań niwelujących skutki pandemii, podjęcia działań, które niewątpliwie czekają na nas, medyków, w najbliższej przyszłości oraz podkreślenie, jak ważna jest współpraca w ogólno pojętej rehabilitacji zdrowotnej pacjentów, biorąc po uwagę sferę fizyczną, psychiczną i gospodarczą. Zależy nam również, aby podczas wydarzenia, uczestnicy mogli choć na chwilę zapomnieć o trudnym dla nich czasie.

Zwracamy się z prośba o pomoc w rozpropagowaniu informacji o tym wydarzeniu wśród lekarzy. W załączniku dołączamy zaproszenie. Udział w konferencji i koncercie jest bezpłatny. Warunkiem jest rejestracja poprzez stronę www.medycymedykom.pl
 

Część konferencyjna odbędzie w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym w G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa, natomiast koncert - na terenie kompleksu Ostoya w Jasionce.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Podkarpacki Oddział Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Centrum Medyczne MEDYK, Fundacja Medyk dla Zdrowia. Natomiast partnerami m.in. Polska rada Resuscytacji, Uniwersytet Rzeszowski, Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Firma Schiller.

Wśród prelegentów - znamienici wykładowcy. Szczegółowy program dostępny na stronie
www.medycymedykom.pl

Na scenie koncertowej wystąpią:

- Filharmonia Podkarpacka z koncertem muzyki filmowej

- Chór Gospel Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego

- Zespół DOC.

- Zespół PECTUS

 

W imieniu organizatorów,

Agnieszka Gocek

Kierownik Działu Promocji

Centrum Medycznego MEDYK

35-055 Rzeszów, ul. Szopena 1

tel. 507026047

agocek@medyk.rzeszow.pl

Powrót do szkoleń